Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

«БезуМОВНА підтримка» ПУМБ: банк мотивує переходити на українську
25 July 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ реалізує програму «БезуМОВНА підтримка» для українців,  яким потрібна допомога в переході на українську мову і хто хоче удосконалити володіння солов'їною. Програма стартувала 22 червня і на сьогодні вже зібрала понад 20 тисяч учасників.

Програма «БезуМОВНА підтримка» складається із однойменного чат-бота та подкасту «Безумовно, українською!». Вона фокусується на підтримці та мотивації учасників, а не на їхньому оцінюванні, та має різні модулі, які охоплюють читання, письмо та говоріння. У ПУМБ переконані: перейти на українську нескладно, якщо мати підтримку.

Ось перші відгуки учасників програми «БезуМОВНА підтримка»:

  • «Проєкт наразі дуже актуальний. Оскільки ми патріоти своєї країни, він мене надихнув залучити всіх своїх знайомих до участі. Мотивує більше вивчати та поглибитись у вивчення нашої солов’їної мови, прийняти її до щоденного використання та зовсім не спілкуватися мовою окупантів. На жаль, раніше ми не дуже зважали на нашу мову та розмовляли як виходить...», — Олена, Харківське відділення банку.
  • «Мій двоюрідний брат зараз на передовій, Бахмутський напрямок. Я доправив йому посилання на чат-бот, бо знаю, що йому це теж потрібно. Пояснив, що це поліпшить його знання і побратимів і десь знизить напругу у вільний від війни час. Мені дали позивний... Соловейко. Перемоги нам на всіх фронтах!», — Назарій, Новояворівське відділення банку.

Щоб приєднатися до програми, зареєструйтеся в чат-боті: https://t.me/bezumovnapidtrymka_bot 

До 30 липня кожен користувач чат-бота «БезуМОВНА підтримка» заробляє бали за виконання завдань та зможе обмінювати їх на подарунки. Серед них: 100 рюкзаків із шевроном; 200 сумок-шоперів з малюнком, 30 бомберів, 400 значків, 300 електронних подарункових сертифікатів книжкового магазину YAKABOO та 1000 сертифікатів на покупки зі знижкою 50 % на товари сайту https://lifesavingmerch.com.ua  й інші подарунки.

Також у межах програми «БезуМОВНА підтримка» ПУМБ записує серію інтерв'ю з відомими українцями, які перейшли на українську мову. Це спецпроєкт «Безумовно, українською!», де за ведучого — блогер, один з авторів шоу «Алло, русня?» Антон Мурафа, а першим гостем став популярний український стендап-комік, актор народного театру абсурду «Воробушек» та волонтер Василь Байдак.

«Найкращий захист мови — в повному переході на солов'їну у спілкуванні, за що мільйони українців неодмінно завдячуватимуть вам», — переконаний перший учасник спецпроєкту «Безумовно, українською!» Василь Байдак.

Перший випуск з Василем Байдаком можна подивитися за посиланням: https://youtu.be/fvSvQe_RBpI

Спілкуймося солов’їною мовою разом!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок