Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Можливість виграти один з трьох iPhone 14 в акції «Перекази за номером телефону з Visa»
24 липня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Скористайтеся шансом виграти один з трьох  iPhone 14 від ПУМБ: долучайтеся до aкції «Перекази за номером телефону з Visa» та здійснюйте перекази коштів за номером телефону в мобільному застосунку ПУМБ Online. Грошові перекази можна здійснювати як на картку ПУМБ, так і на картку іншого банку.

Умови участі в акції:  здійснити мінімум 10 грошових переказів на суму від 100 грн за номерами телефонів через мобільний додаток ПУМБ Online до 31.08.2023. Пам'ятайте, що в акції приймають участь лише ті перекази, які були здійснені на номери телефонів зі спеціальною позначкою Visa Alias та на суму від 100 грн. Перекази на номери телефонів без позначки Visa Alias та/або на меншу суму для участі в акції зараховані не будуть.

Як зробити переказ? Необхідно зайти у додаток ПУМБ Online, обрати сервіс «Переказ на картку» (з віджета на головній сторінці, з деталей картки або з розділу «Платежі»), вибрати отримувача переказу зі списку контактів телефонної книги із позначкою Visa Alias ,  вибрати картку банку з позначкою Visa Alias” ,   ввести суму перазу та надіслати кошти отримувачу.

Офіційні правила акції

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок