Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Можливість виграти один з трьох iPhone 14 в акції «Перекази за номером телефону з Visa»
24 July 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Скористайтеся шансом виграти один з трьох  iPhone 14 від ПУМБ: долучайтеся до aкції «Перекази за номером телефону з Visa» та здійснюйте перекази коштів за номером телефону в мобільному застосунку ПУМБ Online. Грошові перекази можна здійснювати як на картку ПУМБ, так і на картку іншого банку.

Умови участі в акції:  здійснити мінімум 10 грошових переказів на суму від 100 грн за номерами телефонів через мобільний додаток ПУМБ Online до 31.08.2023. Пам'ятайте, що в акції приймають участь лише ті перекази, які були здійснені на номери телефонів зі спеціальною позначкою Visa Alias та на суму від 100 грн. Перекази на номери телефонів без позначки Visa Alias та/або на меншу суму для участі в акції зараховані не будуть.

Як зробити переказ? Необхідно зайти у додаток ПУМБ Online, обрати сервіс «Переказ на картку» (з віджета на головній сторінці, з деталей картки або з розділу «Платежі»), вибрати отримувача переказу зі списку контактів телефонної книги із позначкою Visa Alias ,  вибрати картку банку з позначкою Visa Alias” ,   ввести суму перазу та надіслати кошти отримувачу.

Офіційні правила акції

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback