Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Внаслідок атаки рф пошкоджено приміщення РЦ ПУМБ в Одесі, роботи центру перенесено до резервних відділень
23 липня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти! 

Під час ракетної атаки рф на Одесу 23.07.2023 постраждало приміщення регіонального центру ПУМБ, яке розташоване за адресою: Військовий узвіз, 5/1. Вибухова хвиля спричинила пошкодження будівлі, що призвело до того, що тимчасово відділення не зможе фізично обслуговувати клієнтів. На щастя, жоден співробітник або клієнт банку не постраждав, також неушкодженими залишились цінності, які зберігалися у приміщенні РЦ.

З метою забезпечення безперервного обслуговування клієнтів, було прийнято рішення про перенесення роботи РЦ до резервних відділень. З понеділка 24.07.2023 чекаємо на клієнтів та партнерів банку за адресами:

  • м. Одеса, Приморський р-н, пр-т Олександрівський, 4.
  •  м. Одеса, Приморський р-н, вул. Канатна, 42
  • м. Одеса, Приморський р-н, вул. Пушкінська, 33

Графік роботи відділень: з 8:30 до 17:30, без перерви.

Ми закликаємо всіх клієнтів і партнерів банку бути обережними та дотримуватися безпекових заходів, а також віддавати перевагу дистанційним методам здійснення операцій. 

ПУМБ робить усе можливе для якнайшвидшого відновлення повноцінного обслуговування клієнтів у РЦ – відділення відновить роботу одразу після завершення ремонтних робіт.

З 24 лютого 2022 року ПУМБ жодного разу не втратив операційну безперервність. Платежі проходять, як завжди, у режимі 24/7. Працюємо та наближаємо Перемогу!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок