Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Внаслідок атаки рф пошкоджено приміщення РЦ ПУМБ в Одесі, роботи центру перенесено до резервних відділень
23 July 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Шановні клієнти! 

Під час ракетної атаки рф на Одесу 23.07.2023 постраждало приміщення регіонального центру ПУМБ, яке розташоване за адресою: Військовий узвіз, 5/1. Вибухова хвиля спричинила пошкодження будівлі, що призвело до того, що тимчасово відділення не зможе фізично обслуговувати клієнтів. На щастя, жоден співробітник або клієнт банку не постраждав, також неушкодженими залишились цінності, які зберігалися у приміщенні РЦ.

З метою забезпечення безперервного обслуговування клієнтів, було прийнято рішення про перенесення роботи РЦ до резервних відділень. З понеділка 24.07.2023 чекаємо на клієнтів та партнерів банку за адресами:

  • м. Одеса, Приморський р-н, пр-т Олександрівський, 4.
  •  м. Одеса, Приморський р-н, вул. Канатна, 42
  • м. Одеса, Приморський р-н, вул. Пушкінська, 33

Графік роботи відділень: з 8:30 до 17:30, без перерви.

Ми закликаємо всіх клієнтів і партнерів банку бути обережними та дотримуватися безпекових заходів, а також віддавати перевагу дистанційним методам здійснення операцій. 

ПУМБ робить усе можливе для якнайшвидшого відновлення повноцінного обслуговування клієнтів у РЦ – відділення відновить роботу одразу після завершення ремонтних робіт.

З 24 лютого 2022 року ПУМБ жодного разу не втратив операційну безперервність. Платежі проходять, як завжди, у режимі 24/7. Працюємо та наближаємо Перемогу!

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback