![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/letter_img.png)
Наприкінці минулого місяця Міністерство культури та інформаційної політики України дало дозвіл на заміну герба СРСР, що розміщений на щиті монумента «Батьківщина-Мати», на Державний герб України. Відразу після цього ПУМБ отримав запит на фінансову допомогу в реалізації цього проєкту.
«Безумовно, ми не могли залишитись осторонь такої шляхетної справи. Тож 7 липня ми перерахували 3 млн грн на реалізацію цього проєкту, що разом із внесками партнерів дозволить втілити ідею в найкоротші терміни. Зовсім скоро над схилами Дніпра та над усією Україною замайорить український герб, і ми пишаємося, що маємо змогу бути частиною цього», – коментують у прес-службі ПУМБ.
Очікується, що державний герб України з'явиться на щиті «Батьківщини-Матері» до Дня незалежності України – 24 серпня. Він буде зроблений з української сталі заводів Запоріжжя, Маріуполя та Дніпра. За це подяка партнерам із групи Метінвест.
Також до проєкту залучений Національний музей історії України у Другій світовій війні, який вже обрав підрядника для виконання робіт (ТОВ «ОСНОВА») та зобов’язався здійснювати контроль за будівництвом. Донорами та партнерами проєкту також виступили провідні українські компанії, НАБУ та ще декілька фінустанов. Загальна вартість проєкту складає 28 млн гривень.
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/bitmapOk.png)
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок