Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ підтримав проєкт щодо розміщення герба України на монументі «Батьківщина-Мати»
17 липня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Наприкінці минулого місяця Міністерство культури та інформаційної політики України дало дозвіл на заміну герба СРСР, що розміщений на щиті монумента «Батьківщина-Мати», на Державний герб України. Відразу після цього ПУМБ отримав запит на фінансову допомогу в реалізації цього проєкту.

«Безумовно, ми не могли залишитись осторонь такої шляхетної справи. Тож 7 липня ми перерахували 3 млн грн на реалізацію цього проєкту, що разом із внесками партнерів дозволить втілити ідею в найкоротші терміни. Зовсім скоро над схилами Дніпра та над усією Україною замайорить український герб, і ми пишаємося, що маємо змогу бути частиною цього», – коментують у прес-службі ПУМБ.

Очікується, що державний герб України з'явиться на щиті «Батьківщини-Матері» до Дня незалежності України – 24 серпня. Він буде зроблений з української сталі заводів Запоріжжя, Маріуполя та Дніпра. За це подяка партнерам із групи Метінвест.

Також до проєкту залучений Національний музей історії України у Другій світовій війні, який вже обрав підрядника для виконання робіт (ТОВ «ОСНОВА») та зобов’язався здійснювати контроль за будівництвом. Донорами та партнерами проєкту також виступили провідні українські компанії, НАБУ та ще декілька фінустанов. Загальна вартість проєкту складає 28 млн гривень.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок