Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ підтримав проєкт щодо розміщення герба України на монументі «Батьківщина-Мати»
17 July 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Наприкінці минулого місяця Міністерство культури та інформаційної політики України дало дозвіл на заміну герба СРСР, що розміщений на щиті монумента «Батьківщина-Мати», на Державний герб України. Відразу після цього ПУМБ отримав запит на фінансову допомогу в реалізації цього проєкту.

«Безумовно, ми не могли залишитись осторонь такої шляхетної справи. Тож 7 липня ми перерахували 3 млн грн на реалізацію цього проєкту, що разом із внесками партнерів дозволить втілити ідею в найкоротші терміни. Зовсім скоро над схилами Дніпра та над усією Україною замайорить український герб, і ми пишаємося, що маємо змогу бути частиною цього», – коментують у прес-службі ПУМБ.

Очікується, що державний герб України з'явиться на щиті «Батьківщини-Матері» до Дня незалежності України – 24 серпня. Він буде зроблений з української сталі заводів Запоріжжя, Маріуполя та Дніпра. За це подяка партнерам із групи Метінвест.

Також до проєкту залучений Національний музей історії України у Другій світовій війні, який вже обрав підрядника для виконання робіт (ТОВ «ОСНОВА») та зобов’язався здійснювати контроль за будівництвом. Донорами та партнерами проєкту також виступили провідні українські компанії, НАБУ та ще декілька фінустанов. Загальна вартість проєкту складає 28 млн гривень.

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback