Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ підвищує ставки за депозитами для фізичних осіб у національній валюті
27 червня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 27 червня 2023 року, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підвищує ставки за депозитами для фізичних осіб у національній валюті строком на 3-9 місяців. Дохідність вкладів в гривні збільшиться на 0.5-2%, залежно від виду депозиту.

ПУМБ має найвищий (оцінка «5») рейтинг надійності депозитів, за даними даними рейтингового агентства «Кредит-рейтинг».

Згідно з даними НБУ, у першому кварталі 2023 року ПУМБ посів другу позицію серед українських банків за приростом залишків на рахунках  фізичних осіб у гривні (як строкових депозитів, так і усіх пасивів у гривні). Це ознака надійної та стабільної роботи банка. Також, про довіру до банка говорить і те, що 86% клієнтів, попри війну, перерозміщують свої депозити в ПУМБ.

Пропозиція актуальна як для вже існуючих, так і нових клієнтів банку. Відкрити депозит у ПУМБ можна як офлайн (у відділенні), так і онлайн (у мобільному додатку ПУМБ Online). Для нових клієнтів банку достатньо пройти процедуру ідентифікації за допомогою цифрових документів. Після цього, користувач зможе відкрити та активувати дебетову віртуальну карту всеКАРТА та отримати доступ до усіх послуг банку.

ПУМБ – ровесник незалежної України. За майже 32 роки роботи банк жодного разу не скасував виплати депозитів чи будь-які інші виплати. ПУМБ є надійним банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. З 2015 року банк здійснив виплат на суму понад 6 млрд грн.  Навіть у війну ПУМБ продовжує виплати вчасно, зручно для клієнтів та без затримок – загалом, за 12 місяців 2022 року було виплачено понад 715 млн грн.

ПУМБ є системно важливим банком та є банком, уповноваженим на зберігання готівки НБУ.

 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок