Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ підвищує ставки за депозитами для фізичних осіб у національній валюті
27 June, Tuesday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

З 27 червня 2023 року, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підвищує ставки за депозитами для фізичних осіб у національній валюті строком на 3-9 місяців. Дохідність вкладів в гривні збільшиться на 0.5-2%, залежно від виду депозиту.

ПУМБ має найвищий (оцінка «5») рейтинг надійності депозитів, за даними даними рейтингового агентства «Кредит-рейтинг».

Згідно з даними НБУ, у першому кварталі 2023 року ПУМБ посів другу позицію серед українських банків за приростом залишків на рахунках  фізичних осіб у гривні (як строкових депозитів, так і усіх пасивів у гривні). Це ознака надійної та стабільної роботи банка. Також, про довіру до банка говорить і те, що 86% клієнтів, попри війну, перерозміщують свої депозити в ПУМБ.

Пропозиція актуальна як для вже існуючих, так і нових клієнтів банку. Відкрити депозит у ПУМБ можна як офлайн (у відділенні), так і онлайн (у мобільному додатку ПУМБ Online). Для нових клієнтів банку достатньо пройти процедуру ідентифікації за допомогою цифрових документів. Після цього, користувач зможе відкрити та активувати дебетову віртуальну карту всеКАРТА та отримати доступ до усіх послуг банку.

ПУМБ – ровесник незалежної України. За майже 32 роки роботи банк жодного разу не скасував виплати депозитів чи будь-які інші виплати. ПУМБ є надійним банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. З 2015 року банк здійснив виплат на суму понад 6 млрд грн.  Навіть у війну ПУМБ продовжує виплати вчасно, зручно для клієнтів та без затримок – загалом, за 12 місяців 2022 року було виплачено понад 715 млн грн.

ПУМБ є системно важливим банком та є банком, уповноваженим на зберігання готівки НБУ.

 

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback