Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ долучився до мегазбору Сергія Притули – задонатив 2,5 млн грн на 100 дронів
23 червня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ долучився до мегазбору Фонду Сергія Притули «Дістанемо ворога всюди». Банк задонатив 2,5 млн грн на щонайменше 100 дронів, аби у повітрі посилити наше військо. FPV-дрони успішно використовуються для досягнення воєнних цілей. Вони високоточні і дають можливість знищити як важку, так і живу силу супротивника, бити по уразливих частинах техніки, залітати у бліндажі чи окопи. Дрони зберігають життя наших захисників.

Сергій Притула прокоментував підтримку збору банком ПУМБ: «Щиро дякую за долучення до збору і за приклад для наслідування! Разом до Перемоги!!!»

Загальна мета збору – 101,6 млн грн на 7 БПЛА EOS, 1000 FPV-дронів, 30 вантажівок IVECO, 20 швидкісних човнів. Спорядження допоможе дістати ворога всюди: на воді, на суші та у повітрі.

Загалом з початку війни ПУМБ скерував на підтримку ЗСУ, ТрО, ДСНС, Нацполіції, Нацгвардії, ГУР та СБУ понад 93 мільйони грн. Перераховані кошти пішли на закупівлю бронежилетів і шоломів, радіостанцій і тепловізорів, тактичних рюкзаків, одягу та взуття, дронів і машин, ліків та пального.

Наближуємо перемогу разом!

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок