Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ долучився до мегазбору Сергія Притули – задонатив 2,5 млн грн на 100 дронів
23 June 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ долучився до мегазбору Фонду Сергія Притули «Дістанемо ворога всюди». Банк задонатив 2,5 млн грн на щонайменше 100 дронів, аби у повітрі посилити наше військо. FPV-дрони успішно використовуються для досягнення воєнних цілей. Вони високоточні і дають можливість знищити як важку, так і живу силу супротивника, бити по уразливих частинах техніки, залітати у бліндажі чи окопи. Дрони зберігають життя наших захисників.

Сергій Притула прокоментував підтримку збору банком ПУМБ: «Щиро дякую за долучення до збору і за приклад для наслідування! Разом до Перемоги!!!»

Загальна мета збору – 101,6 млн грн на 7 БПЛА EOS, 1000 FPV-дронів, 30 вантажівок IVECO, 20 швидкісних човнів. Спорядження допоможе дістати ворога всюди: на воді, на суші та у повітрі.

Загалом з початку війни ПУМБ скерував на підтримку ЗСУ, ТрО, ДСНС, Нацполіції, Нацгвардії, ГУР та СБУ понад 93 мільйони грн. Перераховані кошти пішли на закупівлю бронежилетів і шоломів, радіостанцій і тепловізорів, тактичних рюкзаків, одягу та взуття, дронів і машин, ліків та пального.

Наближуємо перемогу разом!

 

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок