Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ доєднався до мегазбору Мадяра – задонатив 3 мільйони гривень на 200 дронів-камікадзе
13 червня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Відомий аеророзвідник з позивним «Мадяр», командир групи «Птахи Мадяра», оголосив безпрецедентний збір 350 мільйонів гривень на 20 000 дронів-камікадзе та 200 крил-ретрансляторів. ПУМБ перерахував 3 мільйони гривень на 200 дронів-камікадзе.

«Я оголошую безпрецедентний мегазбір на народні дрони. 20 тисяч народних дронів та 200 крил-ретрансляторів буде поставлено для забезпечення 100 підрозділів ЗСУ. Нам надо зібрати з вами 350 мільйонів гривень. Цифра безпрецедентна. Але це еквівалент вартості трьох танків. І ніякий не еквівалент вартості життів цивільного населення, що сьогодні щоденно потерпає від ворожих авіа- і ракетних ударів, і бійців на передовій», -  повідомив Мадяр.

Перша партія, кілька тисяч дронів, вже вийшла з виробництва і буде відправлена в Україну відразу по завершенню збору. На 13.06.2023 року зібрано трохи більше 150 млн грн. Збір триватиме до 14.06.2023р. Запрошуємо всіх наших клієнтів, друзів і партнерів доєднатись до мегазбору на сторінці або за посиланням .

Загалом з початку війни ПУМБ скерував на підтримку ЗСУ, ТрО, ДСНС, Нацполіції, Нацгвардії, ГУР та СБУ понад 90 мільйонів грн. Перераховані кошти пішли на закупівлю бронежилетів і шоломів, радіостанцій і тепловізорів, тактичних рюкзаків, одягу та взуття, коптерів і машин, ліків та пального. Соціальний проєкт банку «Ми однієї крові» зібрав вже 4 мільйони грн на понад 2 тисячі засобів тактичної медицини, 2 низькотемпературних морозильники для зберігання плазми крові, 4 монітори пацієнта для швидких парамедиків, 46 доставок крові в гарячі точки (одна доставка – до тисячі врятованих життів). Також понад тисячу українців стали донорами в рамках ініціативи.

Все буде Перемога!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок