Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – переможець у номінації «Соціальний маркетинг» на конкурсі X-RAY
05 червня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ визнаний переможцем у номінації «Соціальний маркетинг» за соціальний проєкт «Ми однієї крові» на конкурсі маркетингових проєктів X-RAY. Найкращі проєкти обиралися читацькою спільнотою онлайн та експертним журі. Під час нагородження на MRKTNG Марафоні «Стратегії непереможних» команда банку також презентувала нову колекцію Lifesaving Merch https://lifesavingmerch.com.ua .

На MRKTNG Марафоні в інноваційному просторі UNIT.City понад 200 офлайн-учасників та декілька тисяч онлайн-глядачів перейняли досвід топових фахівців. Стратегіями адаптації маркетингу та креативу під час війни поділилися спеціалісти з понад 20 топових компаній.

Як задовольнити найважливіші очікування та потреби споживачів фінансової категорії у буремні військові часи, поділилася маркетинг-директорка ПУМБ Ксенія Сікорська. Ксенія наголосила: «В комунікації брендів споживачі хочуть бачити реальну підтримку українських цінностей та засуджують спекуляції з боку брендів на темі війни. І наша сила - в єдності. Найуспішнішими стають проєкти, в яких співпрацюють бренди, фонди, лідери думок. Тому ми створили ініціативу «Ми однієї крові», яка фінансує просування донорства крові і її доставку в гарячі точки для поранених, закупку кровоспинних засобів для захисників і підтримку знекровленого українського бізнесу і арту. Нас вже 29  партнерів, які разом працюють на перемогу. Раніше я б сказала, що ми з вами однієї думки, але наразі скажу – ми однієї крові».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок