Заступником Голови Правління ПУМБ з роздрібного бізнесу призначено Дмитра Поліщука
 
                        З 1 травня 2023 року рішенням Наглядової Ради ПУМБ заступником Голови Правління ПУМБ призначено Дмитра Поліщука. Він буде відповідати за напрямок роздрібного бізнесу. До зони його відповідальності входитиме розвиток діджітал-напрямку, підвищення ефективності інших каналів надання банківських послуг, активне залучення нових клієнтів роздрібного бізнесу, робота з поточною базою роздрібних клієнтів та покращення стану кредитного портфелю.
Дмитро Поліщук має 18-річний досвід роботи в банківській сфері, з них 13 пропрацював у «Ренесанс Капітал» та ПУМБ. Кар’єрний шлях Дмитра розпочався в «Ренесанс Капітал» в 2006 році з позиції менеджера регіонального розвитку банку. За 8 років Дмитро виріс до заступника Голови Правління з роздрібного продажу. Вже з 2015 року Дмитро обіймав у ПУМБ посаду директора Департаменту роздрібного партнерського продажу, а з 2016 по 2020 рік — директора Департаменту з продуктів роздрібного бізнесу. За цей час Дмитро Поліщук побудував міцну команду Департаменту, вивів на ринок нові продукти: дебетова картка всеКАРТА, кредитна картка всеМОЖУ, кредит готівкою всеЯСНО, які здобули численні відзнаки та нагороди від експертів банківського ринку.
У 2020 році Дмитро Поліщук продовжив свій професійний шлях в АТ «Укрпошта» на посаді заступника Генерального директора з розвитку фінансового бізнесу. Згодом посів позицію заступника Генерального директора з розвитку мережі.
Дмитру Поліщуку 43 роки. Він за освітою фінансист. Закінчив з відзнакою Кропивницький національний технічний університет, а в 2015-му здобув ступінь МВА в Steinbeis University Berlin.
- Краса, що пам’ятає, і сила, що надихає: як «Ми однієї крові» провели вересень
- Осінь кешбеків із ПУМБ: ще більше пропозицій у застосунку
- 17 ветеранських бізнесів отримають гранти від ПУМБ за підсумками другого сезону освітньо-грантової програми «Жити назустріч»
- ПУМБ виступив партнером щорічного CFO Forum-2025
- Голова Правління ПУМБ Сергій Черненко взяв участь у КМЕФ 2025
- Кредити для ФОП від ПУМБ стають доступні у Checkbox
Отримати на e-mail
Новину відправлено
 
                            Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
 
    
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок