Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Завершення акції «Осіння пора з RIA»
11 січня, середа
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) вітає усіх учасників акції «Осіння пора з RIA» та оголошує про завершення проєкту.

В акції брали участь всі клієнти ПУМБ, які у додатку ПУМБ Online отримали грошові перекази Ria Money Transfer, відправлені із-за кордону. Згідно з умовами акції, клієнти банку отримували 100 грн кешбеку за кожен сплачений грошовий переказ. Протягом дії акції, з 1 жовтня до 31 грудня 2022, один клієнт міг отримати декілька кешбеків, але не більше 5 виплат на місяць. 

Детальні правила та умови акції доступні за посиланням

Інформація про акцію на сайті Ria Money Transfer.

_____________________________________

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) - ровесник незалежної України. ПУМБ - це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником, як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, який передбачає клієнтські очікування та потреби та пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить до переліку НБУ системно важливих банків країни. ПУМБ - один з 5 банків, уповноважених на зберігання запасів готівки НБУ.  Надійність банківських вкладів у серпні 2022 року було підтверджено незалежним рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг»  на рівні  «5» (найвища надійність). Попри війну, ПУМБ продовжує виконувати усі взяті на себе зобов'язання.  В тому числі і як банк-агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Так, за 12 місяців 2022 року ПУМБ виплатив понад 715 млн українцям–вкладникам інших банків-банкротів. Як результат -  83% клієнтів-фізосіб банку протягом 12 місяців 2022 року продовжили свої депозити. Загалом, банку довіряє понад 1.7 млн клієнтів- фізичних осіб та майже 100 тис. корпоративних клієнтів.

Ria Money Transfer - є одним із світових лідерів серед систем грошових переказів для фізичних осіб. Компанія входить до групи Euronet Worldwide та має мережу понад 507 тис. пунктів обслуговування в 160 країнах світу.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок