Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Завершення акції «Осіння пора з RIA»
11 January, Wednesday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) вітає усіх учасників акції «Осіння пора з RIA» та оголошує про завершення проєкту.

В акції брали участь всі клієнти ПУМБ, які у додатку ПУМБ Online отримали грошові перекази Ria Money Transfer, відправлені із-за кордону. Згідно з умовами акції, клієнти банку отримували 100 грн кешбеку за кожен сплачений грошовий переказ. Протягом дії акції, з 1 жовтня до 31 грудня 2022, один клієнт міг отримати декілька кешбеків, але не більше 5 виплат на місяць. 

Детальні правила та умови акції доступні за посиланням

Інформація про акцію на сайті Ria Money Transfer.

_____________________________________

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) - ровесник незалежної України. ПУМБ - це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником, як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, який передбачає клієнтські очікування та потреби та пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить до переліку НБУ системно важливих банків країни. ПУМБ - один з 5 банків, уповноважених на зберігання запасів готівки НБУ.  Надійність банківських вкладів у серпні 2022 року було підтверджено незалежним рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг»  на рівні  «5» (найвища надійність). Попри війну, ПУМБ продовжує виконувати усі взяті на себе зобов'язання.  В тому числі і як банк-агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Так, за 12 місяців 2022 року ПУМБ виплатив понад 715 млн українцям–вкладникам інших банків-банкротів. Як результат -  83% клієнтів-фізосіб банку протягом 12 місяців 2022 року продовжили свої депозити. Загалом, банку довіряє понад 1.7 млн клієнтів- фізичних осіб та майже 100 тис. корпоративних клієнтів.

Ria Money Transfer - є одним із світових лідерів серед систем грошових переказів для фізичних осіб. Компанія входить до групи Euronet Worldwide та має мережу понад 507 тис. пунктів обслуговування в 160 країнах світу.

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback