Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ видав перших 100 онлайн-кредитів на бізнес-потреби ФОП!
13 грудня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) за два місяці з початку кредитування фізичних осіб-підприємців профінансував перших 100 українських підприємців у рамках онлайн-кредиту «всеБІЗНЕС».

Кредит «всеБІЗНЕС» - це швидка онлайн-позика без застави у розмірі до 500 тисяч грн терміном до двох років, оформити яку можна не витрачаючи час на відвідування відділень та збір документів – прямо у інтернет-банкінгу ПУМБ Digital Business.

Все, що потрібно мати – рахунок ФОП у ПУМБ, відкрити який можна дистанційно всього за 5 хвилин. Подача заявки на оформлення кредиту «всеБІЗНЕС» відбувається через особовий кабінет у інтернет-банкінгу. Після погодження та підписання онлайн-договору – кредитні кошти відразу зарахуються на поточний рахунок підприємця.

«Позика може бути використана на будь-які як поточні, так і нагальні потреби бізнесу. З кожним днем діяльність наших клієнтів все більше зазнає впливу від нестабільної подачі електроенергії. Саме тому потребою №1 серед підприємців, на яку спрямовуються кредитні кошти сьогодні, стало придбання генераторів, що допоможуть забезпечити безперебійну роботу бізнесу навіть за умов віялових відключень,» - зазначає Віктор Харковець, начальник управління розвитку кредитного бізнесу ПУМБ.

Детальніше з умовами кредиту можна ознайомитись за посиланням.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок