Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ видав перших 100 онлайн-кредитів на бізнес-потреби ФОП!
13 December 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) за два місяці з початку кредитування фізичних осіб-підприємців профінансував перших 100 українських підприємців у рамках онлайн-кредиту «всеБІЗНЕС».

Кредит «всеБІЗНЕС» - це швидка онлайн-позика без застави у розмірі до 500 тисяч грн терміном до двох років, оформити яку можна не витрачаючи час на відвідування відділень та збір документів – прямо у інтернет-банкінгу ПУМБ Digital Business.

Все, що потрібно мати – рахунок ФОП у ПУМБ, відкрити який можна дистанційно всього за 5 хвилин. Подача заявки на оформлення кредиту «всеБІЗНЕС» відбувається через особовий кабінет у інтернет-банкінгу. Після погодження та підписання онлайн-договору – кредитні кошти відразу зарахуються на поточний рахунок підприємця.

«Позика може бути використана на будь-які як поточні, так і нагальні потреби бізнесу. З кожним днем діяльність наших клієнтів все більше зазнає впливу від нестабільної подачі електроенергії. Саме тому потребою №1 серед підприємців, на яку спрямовуються кредитні кошти сьогодні, стало придбання генераторів, що допоможуть забезпечити безперебійну роботу бізнесу навіть за умов віялових відключень,» - зазначає Віктор Харковець, начальник управління розвитку кредитного бізнесу ПУМБ.

Детальніше з умовами кредиту можна ознайомитись за посиланням.

 

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback