Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ задонатив 1 млн грн до Фонду Сергія Притули на дрони-камікадзе
11 жовтня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ долучився до збору на помсту за теракти 10 жовтня, який ініційований Сергієм Притулою та Сергієм Стерненко, та перерахував донат у розмірі 1 000 000 гривень. На зібрані кошти будуть закуплені українські дрони-камікадзе RAM ІІ UAV. Це підтримка нашої економіки та Збройних Сил України.

Ніхто і ніщо не зламає волю українців. Після повітряних атак ворога ми не впадаємо у відчай, а співаємо пісні в бомбосховищах, сміємося з ворога за допомогою мемів та стоїмо один за одного. Ми люті, бо знищують наших людей і наші міста. Ми прагнемо якнайшвидше знищити ворога та наблизити перемогу. Тому збираємо всією Україною на високоточні безпілотники.

RAM II UAV — це сучасна бойова безпілотна авіаційна система з високоточним баражуючим боєприпасом на базі одного з кращих українських БПЛА Лелека-100 від компанії DEVIRO. Це розробка консорціуму провідних українських підприємств з виробництва БПЛА, озброєння та вибухових пристроїв, а також компонентів та рішень для безпілотних систем.

Наша перемога неминуча, бо за нами правда. Українці тільки за 10 жовтня назбирали понад 200 мільйонів. Долучайтеся до збору за посиланням payhub.com.ua/l/beC1bH або у нашому додатку ПУМБ Online: «Підтримка України» - в пошуку введіть «бавовна» або «помста».

Слава Україні!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок