![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/letter_img.png)
ПУМБ долучився до збору на помсту за теракти 10 жовтня, який ініційований Сергієм Притулою та Сергієм Стерненко, та перерахував донат у розмірі 1 000 000 гривень. На зібрані кошти будуть закуплені українські дрони-камікадзе RAM ІІ UAV. Це підтримка нашої економіки та Збройних Сил України.
Ніхто і ніщо не зламає волю українців. Після повітряних атак ворога ми не впадаємо у відчай, а співаємо пісні в бомбосховищах, сміємося з ворога за допомогою мемів та стоїмо один за одного. Ми люті, бо знищують наших людей і наші міста. Ми прагнемо якнайшвидше знищити ворога та наблизити перемогу. Тому збираємо всією Україною на високоточні безпілотники.
RAM II UAV — це сучасна бойова безпілотна авіаційна система з високоточним баражуючим боєприпасом на базі одного з кращих українських БПЛА Лелека-100 від компанії DEVIRO. Це розробка консорціуму провідних українських підприємств з виробництва БПЛА, озброєння та вибухових пристроїв, а також компонентів та рішень для безпілотних систем.
Наша перемога неминуча, бо за нами правда. Українці тільки за 10 жовтня назбирали понад 200 мільйонів. Долучайтеся до збору за посиланням payhub.com.ua/l/beC1bH або у нашому додатку ПУМБ Online: «Підтримка України» - в пошуку введіть «бавовна» або «помста».
Слава Україні!
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/bitmapOk.png)
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок