Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ задонатив 1 млн грн до Фонду Сергія Притули на дрони-камікадзе
11 October 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ долучився до збору на помсту за теракти 10 жовтня, який ініційований Сергієм Притулою та Сергієм Стерненко, та перерахував донат у розмірі 1 000 000 гривень. На зібрані кошти будуть закуплені українські дрони-камікадзе RAM ІІ UAV. Це підтримка нашої економіки та Збройних Сил України.

Ніхто і ніщо не зламає волю українців. Після повітряних атак ворога ми не впадаємо у відчай, а співаємо пісні в бомбосховищах, сміємося з ворога за допомогою мемів та стоїмо один за одного. Ми люті, бо знищують наших людей і наші міста. Ми прагнемо якнайшвидше знищити ворога та наблизити перемогу. Тому збираємо всією Україною на високоточні безпілотники.

RAM II UAV — це сучасна бойова безпілотна авіаційна система з високоточним баражуючим боєприпасом на базі одного з кращих українських БПЛА Лелека-100 від компанії DEVIRO. Це розробка консорціуму провідних українських підприємств з виробництва БПЛА, озброєння та вибухових пристроїв, а також компонентів та рішень для безпілотних систем.

Наша перемога неминуча, бо за нами правда. Українці тільки за 10 жовтня назбирали понад 200 мільйонів. Долучайтеся до збору за посиланням payhub.com.ua/l/beC1bH або у нашому додатку ПУМБ Online: «Підтримка України» - в пошуку введіть «бавовна» або «помста».

Слава Україні!

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback