Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ видав з початку війни «доступних кредитів» на суму 5,4 млрд грн
06 вересня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) з початку війни профінансував український бізнес на суму 5,4 млрд грн у рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9».

Досягти таких результатів вдалось за рахунок розширення програми та наданні державою можливості скористатися кредитуванням за пільговою відсотковою ставкою не тільки представникам малого та середнього бізнесу, але й великим компаніям з річним оборотом від 50 млн. євро. Крім того, належній фінансовій підтримці клієнтів сприяла і адаптація кредитних підходів ПУМБ, що дозволили оперативно задовольняти запити бізнесу навіть у воєнний період.

З 24 лютого, за даними банку, програма особливо стала у нагоді бізнес-клієнтам аграрної галузі, торгівлі та виробництва, а також транспорту та логістики. 95% у структурі портфелю становили видачі на поповнення обігових коштів для підтримки поточної діяльності підприємств.

Така сума пільгових кредитів свідчить про лідерство ПУМБ серед комерційних банків за обсягом видач від початку війни. Загальна ж сума виданих банком кредитних коштів за весь період дії державної програми «Доступні кредити 5-7-9» склала майже 14 млрд грн.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок