Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ видав з початку війни «доступних кредитів» на суму 5,4 млрд грн
06 September 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) з початку війни профінансував український бізнес на суму 5,4 млрд грн у рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9».

Досягти таких результатів вдалось за рахунок розширення програми та наданні державою можливості скористатися кредитуванням за пільговою відсотковою ставкою не тільки представникам малого та середнього бізнесу, але й великим компаніям з річним оборотом від 50 млн. євро. Крім того, належній фінансовій підтримці клієнтів сприяла і адаптація кредитних підходів ПУМБ, що дозволили оперативно задовольняти запити бізнесу навіть у воєнний період.

З 24 лютого, за даними банку, програма особливо стала у нагоді бізнес-клієнтам аграрної галузі, торгівлі та виробництва, а також транспорту та логістики. 95% у структурі портфелю становили видачі на поповнення обігових коштів для підтримки поточної діяльності підприємств.

Така сума пільгових кредитів свідчить про лідерство ПУМБ серед комерційних банків за обсягом видач від початку війни. Загальна ж сума виданих банком кредитних коштів за весь період дії державної програми «Доступні кредити 5-7-9» склала майже 14 млрд грн.

 

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок