Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА: Звернення Голови Правління ПУМБ до Дня Незалежності України
24 серпня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Сергій Черненко, Голова Правління ПУМБ:

Дорогі друзі,

Ми відчуваємо надійне плече одне одного, тому попри все продовжуємо працювати, боротися і мріяти. Два важливі слова ВСЕ БУДЕ – наше натхнення і сила. НЕЗАЛЕЖНІСТЬ – наш генетичний код.

У нас з вами ВСЕ БУДЕ, незважаючи на шість місяці жахів війни. Ми з вами тримаємо стрій на всіх можливих фронтах і стоятимемо до кінця, бо це наш дім. Ми ВІЛЬНІ люди на НЕЗАЛЕЖНІЙ землі.

СВОБОДА – в нашій крові. ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ – наш кожен день боротьби. Через війну ми ще палкіше любимо нашу країну. Зазнаємо збитків, але вчасно платимо податки. Підтримуємо тих, кому ще важче. Створюємо для українських воїнів надійний тил.

Ви, наші колеги, партнери та клієнти, допомагаєте нам міцно тримати бізнес-фронт. Ви вчасно сплачуєте за кредитами, а ми підвищуємо відсоткові ставки за депозитами. Ви відновлюєте та релокуєте бізнес у безпечні регіони, а ми знижуємо комісію за обслуговування та кредитуємо критично важливий бізнес. Ви довіряєте нам ваші статки та переходите на мобільний банкінг, а ми за першої можливості відкриваємо відділення на звільнених територіях. Ми разом підтримуємо українських бійців на передовій.

У нас з вами обов’язково ВСЕ БУДЕ! Буде те, про що мріємо й у що віримо. У що вкладаємо душу, інвестуємо час і кошти. Буде працюючий бізнес і дитячий сміх в школах, нові партнерства й інноваційні хаби. Зустрічі з друзями та коханими у себе вдома. Спокій від тиші без вибухів. Щастя від новин про відновлення. СВОБОДА подорожей рідною країною та світом.

ВСЕ БУДЕ так, як ми прагнемо!
Від щирого серця, з теплом і любов’ю.
ВСЕ БУДЕ Україна. Сильна та ВІЛЬНА!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок