Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Отримайте картку єПідтримка у ПУМБ
20 червня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Послуга єПідтримка знову доступна онлайн! Нагадуємо, що допомогу від держави можуть отримати усі українці, які проживають на тимчасово окупованих територіях/або втратили своє житло  та подали заявку на відшкодування відповідних втрат через застосунок Дія/ЦНАП/ УСЗН.

Фінансову допомогу у розмірі 2000 грн на кожного дорослого та 3000 грн на кожну дитину можна оформити як офлайн (у ЦНАП/УСЗН), так і онлайн (за допомогою Дії). 

Якщо ви обираєте варіант оформлення допомоги у ЦНАП, кошти можна отримати на картку єПідтримка від ПУМБ Для цього, в заяві на отримання допомоги, необхідно вказати IBAN-код рахунку. 

Як знайти IBAN-код рахунку:

  • у мобільному застосунку ПУМБ Online необхідно обрати картку, натиснути на знак «і» та перейти до меню отримання реквізитів
  • у чат-боті ПУМБ необхідно обрати розділ «мої продукти» — «дебетова картка» — «реквізити рахунку»
  • за допомогою голосового помічника на гарячій лінії ПУМБ за номером: 044 290 7 290. 

Зверніть увагу, що картку єПідтримка можна відкрити у декількох банках та самостійно обирати на яку саме з карток буде зроблено перерахування фінансової допомоги. Це означає, що навіть, за умови наявності картки єПідтримка від іншого банку, українці можуть відкрити ще одну в ПУМБ та оцінити усі переваги картки  єПідтримка від банку: безкоштовні перекази всередині ПУМБ та на карти інших банків,  зняття коштів у будь-якому банкоматі України та за кордоном – без комісії та інші послуги.

Відкрити віртуальну картку єПідтримка у ПУМБ можна через мобільний застосунок ПУМБ Online. Далі, необхідно перейти до застосунку Дія, у розділі «Послуги», знайти «Оформлення допомоги для ВПО» та подати заявку на отримання довідки ВПО та фінансової допомоги, обравши картку ПУМБ для отримання зарахувань. Нові клієнти банку також можуть відкрити картку єПідтримка, пройшовши віддалену ідентифікацію та верифікацію через застосунок Дія та відкривши картку всеКАРТА у додатку ПУМБ Online. 

Також, окрім державної програми єПідтримка, українці мають право і на інші види  фінансової допомоги:

  •  грошова допомога від програм ООН для сімей з дітьми від ЮНІСЕФ;
  •  мешканцям постраждалих регіонів від УВКБ ООН;
  •  зареєстрованим ВПО від продовольчої програми ООН;
  •  програма виплат від Норвезької ради у справах біженців (NRC) ;
  •  програма грошової допомоги від Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) та Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ)*.

Зверніть увагу, що оформлення та обслуговування віртуальної картки єПідтримка є безкоштовними. Розрахунки карткою – необмежені (як звичайні картки). Строк дії картки – 3 роки.  

 

* Більш детальну інформацію щодо інших видів допомоги ВПО можна знайти за посиланням

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок