Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Видачі ПУМБ агровиробникам з початку війни склали майже 1,3 млрд грн
12 травня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) з початку війни профінансував агровиробників на суму в майже 1,3 млрд грн.

Кредитна підтримка банку допомогла українським підприємствам навіть в умовах війни провести весняно-польові роботи за розкладом. Це означає, що вже восени фермери зможуть зібрати врожай.

За останні роки Україна стала другою країною-експортером зерна на міжнародному ринку та системно значущим гравцем у забезпеченні продовольства у світі. Натомість наразі, як ніколи, важливим є задоволення внутрішнього попиту та підтримання економіки. Саме тому одним із пріоритетних завдань ПУМБ ще з початку військової агресії стало забезпечення фінансуванням клієнтів для успішного проведення посівної кампанії.

Отримати вигідне та доступне фінансування аграрії у ПУМБ сьогодні можуть:

  • за усіма напрямками програми «Доступні кредити 5-7-9», зокрема і з підтримки посівної, у рамках якого передбачено кредитування під 0%;
  • а також за новою держпрограмою Кабміну, відповідно до якої уряд компенсуватиме відсотки за кредитами на покриття будь-яких витрат, пов’язаних з аграрною діяльністю. Для отримання такого фінансування покриття заставою складатиме лише 20% від суми кредиту, інші 80% забезпечуються гарантією з боку держави.
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок