Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ припиняє нарахування відсотків на залишок коштів на рахунках для соціальних та пенсійних виплат
01 квітня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 01.04.2022 ПУМБ припиняє нарахування відсотків на залишок коштів на рахунках для соціальних та пенсійних виплат. Оновленні тарифи та умови доступні за посиланням.
Нагадуємо про можливість розміщення доступних коштів на депозиті «Вільний» за допомогою ПУМБ Онлайн із доступом до коштів у будь-який момент.
З початку 2022 року, станом на 23.03.2022 пасиви клієнтів фізичних осіб продовжують збільшуватися, попри війну в Україні. Зростання депозитів становить + 2.9 млрд грн. У березні 2022 року 60% клієнтів банку продовжили свої вклади у ПУМБ.
ПУМБ з 1999 р. є постійним учасником Фонду Гарантування Вкладів Фізичних Осіб (ФГВФО), а також з 2015 року ПУМБ є банком-агентом Фонду (має право здійснення виплат компенсацій від Фонду по іншим банкам, що виводяться з ринку).

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок