Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ припиняє нарахування відсотків на залишок коштів на рахунках для соціальних та пенсійних виплат
01 April 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

З 01.04.2022 ПУМБ припиняє нарахування відсотків на залишок коштів на рахунках для соціальних та пенсійних виплат. Оновленні тарифи та умови доступні за посиланням.
Нагадуємо про можливість розміщення доступних коштів на депозиті «Вільний» за допомогою ПУМБ Онлайн із доступом до коштів у будь-який момент.
З початку 2022 року, станом на 23.03.2022 пасиви клієнтів фізичних осіб продовжують збільшуватися, попри війну в Україні. Зростання депозитів становить + 2.9 млрд грн. У березні 2022 року 60% клієнтів банку продовжили свої вклади у ПУМБ.
ПУМБ з 1999 р. є постійним учасником Фонду Гарантування Вкладів Фізичних Осіб (ФГВФО), а також з 2015 року ПУМБ є банком-агентом Фонду (має право здійснення виплат компенсацій від Фонду по іншим банкам, що виводяться з ринку).

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback