Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ розірвав співпрацю з Республікою Білорусь щодо пільгового кредитування на покупку білоруської сільгосптехніки
31 березня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) прийняв рішення про припинення партнерських відносин з Республікою Білорусь за програмою пільгового кредитування на покупку сільгосптехніки білоруського виробництва.

Принципова позиція банку щодо розірвання співпраці з білоруськими партнерами насамперед пов’язана з підтримкою Республіки російського вторгнення в Україну, а також надання своєї території для переміщення ворожих військ.

Раніше сільськогосподарська техніка та вантажні автомобілі з Білорусі сприяли розвитку бізнесу в обох державах. Натомість зараз Республіка стала плацдармом для знищення не тільки аграрної галузі України, але й її мирного населення.

Співпраця ПУМБ з Республікою Білорусь тривала з 2016 року та мала на меті стимулювання поставок білоруської техніки в Україну через компенсування частини відсоткової ставки за кредитами на її придбання банку та його агро клієнтам.

Зважаючи на поточну ситуацію, подальше подовження партнерських відносин між ПУМБ та Урядом Білорусі не є можливим, тому банк відмовився від усіх призначених компенсацій за діючими кредитами.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок