Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

HR Pro Awards 2021: СЕО року став голова правління ПУМБ Сергій Черненко
12 листопада 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

11 листопада пройшла перша Церемонія нагородження HR Pro Awards. Головна мета Премії — відзначити командні та особисті досягнення представників професії, що сприятимуть підвищенню рівня професійних практик, які існують в Україні. Престижний титул СЕО 2021 отримав голова правління ПУМБ – Сергій Черненко.

Сергій Черненко зазначив: «Ми проводимо технологічну і культурну трансформацію банку з фокусом на зовнішнього та внутрішнього клієнта. Так, впроваджуючи технологічні інновації, таку саму увагу приділяємо турботі про розвиток та добробут наших співробітників. Я пишаюсь нагородою від HR Pro Awards, бо це відзнака та результат роботи усієї команди ПУМБ».

Людиноцентричність  - основна характеристика ПУМБ як компанії-роботодавця. З 2017 року у банку запроваджена система управління досвідом  співробітників (eNPS). Проект допоміг покращити робочі умови та атмосферу в компанії. Так, 2018 року індекс eNPS  становив 28%, а у 2020 році - 41%.

Також, Сергій Черненко взяв участь у панельній дискусії HR Pro Conference, присвяченій темі штучного інтелекту. За його словами, інтеграція штучного інтелекту в процеси управління бізнесом вже відбувається: «При активному  впровадження інструментів ШІ важливо враховувати етичні питання та не втрачати основний фокус – потреби та інтереси людей, як клієнтів, так і співробітників - проявляти емпатію».

Переможців HR Pro Awards обирали у 2 етапи: на 1-му етапі 50+ експертів – представники HR-сфери, які мають міжнародну сертифікацію / міжнародну профільну освіту / ступінь МВА. А також представники українських та міжнародних компаній з різних міст України, які 5+ років обіймають керівні HR-посади. На 2-му етапі – професійне журі, сформоване за принципом відсутності конфліктів інтересів. Участь брали компанії великого та середнього бізнесу з 15 галузей.

Організатор премії HR Pro Awards – Українська Асоціація HR професіоналів HR Pro.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок