Відкриття відділень ПУМБ Експрес у м. Новоград-Волинський та м. Охтирка
З 11 листопада для клієнтів Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) відкрились двері одразу двох нових експрес - відділень:
Відділення №1 ПУМБ Експрес у м. Новоград-Волинський
Відділення №1 ПУМБ Експрес у м. Охтирка
У нових відділеннях Експрес клієнти ПУМБ зможуть оформити кредити і депозити та відкрити дебетові рахунки. У відділеннях організовано цілодобовий доступ до банкомату, встановлено термінал поповнення і стійку «ПУМБ Online», щоб клієнти могли самостійно виконати всі необхідні банківські операції.
Відділення розташовані за адресою:
11707, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 51;
42700, Сумська обл., м. Охтирка, вул. Шевченка, 3а.
Графік роботи:
Відділення:
Пн-Пт: 09:00-18:00, без перерви
Субота: 09:00-14:00
Неділя: вихідний
Технічна перерва: Пн-Пт: 13:00-13:15
Сб - без перерви
Касове обслуговування не здійснюється
- ПУМБ серед перших банків, що запустили єЧек у мобільному застосунку
- Заступник голови правління ПУМБ Артур Загородников представив банк на ХІІ Legal Banking Forum
- Співдія культури та бізнесу: запуск нової освітньої програми для культурних інституцій разом з Міністерством культури, ЮНЕСКО, ПУМБ, МХП та KSE Graduate Business School
- Усі діючі відділення ПУМБ - на мапі безбар’єрності ЛУН
- Коли любов рятує життя: у Києві до Дня Святого Валентина закоханим пропонують разом здати кров в хабі «Теплокровні»
- ПУМБ інвестував понад 1,6 млн грн у підтримку інноваційних розробок талановитих студентів КАІ і КПІ
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок