Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

всеМОЖУ від ПУМБ - найкраща кредитна карта третього кварталу 2021 за версією Prostobank Awards
22 жовтня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Кредитна карта Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) всеМОЖУ стала кращою в номінації «Кращі кредитні картки в третьому кварталі 2021» за версією Prostobank Awards від компанії «Простобанк Консалтинг».

Журі відзначило кредитну карту ПУМБ за зручні та вигідні умови - безкоштовне обслуговування карти, безкоштовне зняття кредитних коштів у всіх банкоматах України та світу, зручний пільговий період до 62 днів, а також мінімальний обов'язковий відсоток погашення кредиту всього 3% (+ комісійні платежі).

 «Головна перевага кредитної картки всеМОЖУ - зручні умови та зрозумілі тарифи. Немає ніяких прихованих платежів, обов'язкових страховок тощо - все прозоро, і вигідно. У ПУМБ - один з найбільших пільгових періодів по кредитній картці (до 62 днів) - за умови повернення кредитних коштів до 30 числа наступного місяця клієнт не сплачує відсотки. Крім того, у всеМОЖУ є й інші бонуси. Наприклад, безкоштовне зняття кредитних готівкових коштів в банкоматах України та за кордоном, тримісячна безвідсоткова розстрочка в магазинах-партнерах тощо. Все це приваблює і клієнтів, і експертів фінансового ринку, які вибирають кредитні продукти ПУМБ», - прокоментувала Олександра Чепуріна, керівниця управління кредитних карт ПУМБ.

Оцінка карт-номінантів проводилася за шістьма критеріями: доступність кредитних продуктів, максимальна сума кредиту, пільговий період, умови погашення кредиту, клас карти та готовність банку аналізувати кредитоспроможність клієнта без довідки про дохіди.

Кредитну карту всеМОЖУ вже вибрали і активно користуються понад 800 тисяч клієнтів ПУМБ. Детально ознайомитися з умовами користування і замовити карту ПУМБ всеМОЖУ можна за посиланням.


Також, нагадуємо, що кредитна карта всеМОЖУ увійшла до трійки лідерів номінації «Краща кредитна карта року» за версією премії FinAwards 2021.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок