Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

всеМОЖУ від ПУМБ - найкраща кредитна карта третього кварталу 2021 за версією Prostobank Awards
22 October 2021
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Кредитна карта Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) всеМОЖУ стала кращою в номінації «Кращі кредитні картки в третьому кварталі 2021» за версією Prostobank Awards від компанії «Простобанк Консалтинг».

Журі відзначило кредитну карту ПУМБ за зручні та вигідні умови - безкоштовне обслуговування карти, безкоштовне зняття кредитних коштів у всіх банкоматах України та світу, зручний пільговий період до 62 днів, а також мінімальний обов'язковий відсоток погашення кредиту всього 3% (+ комісійні платежі).

 «Головна перевага кредитної картки всеМОЖУ - зручні умови та зрозумілі тарифи. Немає ніяких прихованих платежів, обов'язкових страховок тощо - все прозоро, і вигідно. У ПУМБ - один з найбільших пільгових періодів по кредитній картці (до 62 днів) - за умови повернення кредитних коштів до 30 числа наступного місяця клієнт не сплачує відсотки. Крім того, у всеМОЖУ є й інші бонуси. Наприклад, безкоштовне зняття кредитних готівкових коштів в банкоматах України та за кордоном, тримісячна безвідсоткова розстрочка в магазинах-партнерах тощо. Все це приваблює і клієнтів, і експертів фінансового ринку, які вибирають кредитні продукти ПУМБ», - прокоментувала Олександра Чепуріна, керівниця управління кредитних карт ПУМБ.

Оцінка карт-номінантів проводилася за шістьма критеріями: доступність кредитних продуктів, максимальна сума кредиту, пільговий період, умови погашення кредиту, клас карти та готовність банку аналізувати кредитоспроможність клієнта без довідки про дохіди.

Кредитну карту всеМОЖУ вже вибрали і активно користуються понад 800 тисяч клієнтів ПУМБ. Детально ознайомитися з умовами користування і замовити карту ПУМБ всеМОЖУ можна за посиланням.


Також, нагадуємо, що кредитна карта всеМОЖУ увійшла до трійки лідерів номінації «Краща кредитна карта року» за версією премії FinAwards 2021.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback