Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Клієнтам ПУМБ зі Львівської області стала доступна додаткова компенсація відсотків за оформленими кредитами
30 вересня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підписав спільну програму з Фондом розвитку підприємництва та Львівською Обласною Державною Адміністрацією про додаткову компенсацію клієнтам банку відсотків за інвестиційними кредитами, оформленими у рамках державної програми підтримки «Доступні кредити 5-7-9%».

Додаткова компенсація допоможе знизити відсоток кредитних зобов’язань до 0% тим клієнтам, які здійснили інвестиції та створили робочі місця у Львівській області відповідно до умов спільної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Ініціатива покликана розширити можливості для малого та середнього бізнесу, підтримати регіональний розвиток підприємництва, зокрема сприяти збільшенню обсягів виробництва, експорту та імпортозаміщення, впровадженню інновацій та створенню робочих місць та підприємств в регіонах з метою повернення трудових мігрантів до регіонів України.

Нагадаємо, державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента України та Прем'єр-Міністра України для спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування. ПУМБ посідає друге місце серед найактивніших банків-учасників програми, а обсяг виданих коштів на підтримку підприємництва складає 6,8 млрд грн.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок