![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/letter_img.png)
18 травня підлітки з усієї України зустрілись із фахівцями та фахівчинями зі сфери економіки, бізнесу та ІТ. Це п’ята кар’єрна зустріч в межах національного проєкту “Моя кар’єра в Україні”, який організовує Центр «Розвиток КСВ» спільно з Career Hub та банком ПУМБ.
Школярі та школярки зустрілись із заступником керуючого Регіональним центром ПУМБ, співзасновницею брендинг-агенції Lustra Agency, директором наукового парку «Синергія», співзасновницею соціального підприємства Музею в темряві “Третя після опівночі” та директором Департаменту управління цінністю клієнтів ПУМБ.
«На цій кар’єрній зустрічі учасники мали можливість познайомитись з успішними людьми, які досягли успіху в створенні власної справи. Експерти та експертки поділилися, які інновації та технології вже сьогодні стають важливими, як розвивати комунікацію з клієнтом та будувати власну стратегію», - Тарас Деркач, керівник платформи Career Hub.
110 учасників та учасниць приєдналися до кар’єрної зустрічі зі сфери економіки, бізнесу та ІТ. Представники/ці цих галузей ділилися своїми знаннями і досвідом, та пояснили, що наполеглива праця - це запорука успіху на будь-якому початку.
«Необхідно вміти і аналітично мислити, і ефективно спілкуватися. Аналізувати дані, пояснювати результати, представляти висновки», - Сергій Караулов, директор Департаменту управління цінністю клієнтів ПУМБ.
«Дисципліна і самоконтроль допомагають ефективно організувати свою роботу і досягати потрібних результатів», - Аліна Марненко, керівниця та співзасновниця соціального підприємства музею у темряві "Третя після опівночі”.
«Завжди потрібно вчитися і отримувати новий досвід, це допомагає розвиватися. Критика і зворотний зв'язок - це також цінні знання», - Артем Нідзельський, заступник керуючого Регіональним центром ПУМБ у м. Києві.
Підлітки дізнались, як розвивати свої таланти та вчитись на власних помилках. А також зрозуміли, чому потрібно бути гнучкими і завжди бути напоготові до змін і неочікуваних подій.
Нагадаємо, після серії кар’єрних зустрічей відбудеться фінальна конференція. Лише 30 найактивніших підлітків зустрінуться у Києві зі своїми кумирами – керівниками та керівницями підприємств, міжнародних організацій, державних органів влади, а також виграють корисні подарунки від організаторів!
Нещодавно пройшли кар’єрні зустрічі з медичної, креативної, медійної та сфери послуг.
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/bitmapOk.png)
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок