Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

«Важливий внесок кожного»: що розповідали та радили підліткам на кар’єрній зустрічі зі сфери медіа
20 травня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

13 травня школярі та школярки з усієї України зустрілись з представниками та представницями медійної індустрії. Четверта кар’єрна зустріч відбулася в межах національного проєкту “Моя кар’єра в Україні”, який організовує Центр «Розвиток КСВ» спільно з Career Hub та банком ПУМБ.

З підлітками зустрілись головна редакторка журналу, журналіст, директорка з комунікацій, телеведуча та акторка.

«Ми хочемо допомогти молоді розвинути нові навички та побудувати майбутню кар’єру. Наша мета - не просто розповісти про професію, але й познайомити із успішними людьми, які поділяться досвідом власного кар’єрного шляху», - Тарас Деркач, керівник платформи Career Hub.

«Якщо ви плануєте пов’язати своє життя з медіа, то маєте зрозуміти, що це велика відповідальність. Як журналіст чи піар-менеджер ви будете говорити від імені свого видавництва чи компанії. Ви формуватимете репутацію вашої організації», - Тетяна Колесник, КСВ-менеджерка банку ПУМБ.

113 учасників та учасниць приєдналися до кар’єрної зустрічі зі сфери медіа. Медійники/ці ділилися з ними своїм досвідом, порадами та пояснили, чому сфера медіа - це не лайки та репости, а серйозна праця над собою.

«Телебачення - це робота великої команди, де внесок кожного - важливий», -  Анна Панова, телеведуча новин «Сьогодні» на телеканалі «Україна».

«Якщо ви не знаєте, ким стати - піарником чи працювати у ЗМІ, то зараз з’явилась нова професія - brand journalist. Це людина, яка створює історії, розказує про той бренд, на який вона працює», - Жанна Дуфіна, директорка з комунікацій громадської спілки «Освіторія».

«Для особливих ролей у кіно іноді треба навчитися їздити верхи, чи кататися на роликах. Постійно освоювати щось нове і не зупинятися!», - Ольга Ларіна, режисерка та акторка театру та кіно.

Підлітки дізнались, як розвивати власні таланти, вчитись на своїх помилках та чому потрібно бути гнучким і завжди відстоювати свої ідеї.

Нагадаємо, після серії кар’єрних зустрічей відбудеться фінальна конференція. Лише 30 найактивніших підлітків зустрінуться у Києві зі своїми кумирами – керівниками та керівницями підприємств, міжнародних організацій, державних органів влади, а також виграють корисні подарунки від організаторів!

Нещодавно пройшли кар’єрні зустрічі з медичної, креативної та сфери послуг.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок