Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Інформація щодо дії акційних умов по кредитній картці всеМОЖУ у лютому-березні 2021 року
16 лютого 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти,

Інформуємо вас про те, що акційні умови користування кредитною карткою всеМОЖУ подовжено до 30 березня 2021 року. Це зроблено для того, щоб клієнти, які подали заявки на оформлення кредитних карток в лютому, могли повністю скористатися спеціальними умовами: зняттям готівки в грейс-період до 62 днів, а також сервісом Сплачуйте частинами - розстрочкою на будь-які покупки карткою від 1000 гривень на 6 місяців без переплат.

Це значить, що всі клієнти ПУМБ можуть користуватися карткою всеМОЖУ на пільгових умовах до 30 березня 2021 року.

На всі операції, здійснені з 31 березня, діятимуть стандартні умови. Це значить, що у разі зняття готівки або переказів з кредитної картки, на суму будуть нараховуватися відсотки за користування кредитними коштами. А сервіс Сплачуйте частинами буде доступний лише на товари магазинів-партнерів та пільговим періодом до 3 місяців. Оплата товарів та послуг, поповнення мобільного та сплата комунальних платежів через ПУМБ Online без комісії та залишається без переплат до 62 днів. 

Нагадаємо, в період з листопада по січень понад 120 тисяч клієнтів оформили кредитну картку всеМОЖУ, клієнти скористалися сервісом Сплачуйте частинами понад 180 тисяч разів на суму більше ніж 360 млн. грн.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок