Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ увійшов у ТОП-15 найкращих роботодавців України за версією Forbes
13 січня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ увійшов до рейтингу «50 найкращих роботодавців України» за версією журналу Forbes Україна, посівши у списку 13 місце. Серед 10 банків, які боролися за вищі місця рейтингу, ПУМБ зайняв другу позицію.

Відповідний рейтинг був оприлюднений у січневому номері видання Forbes. До рейтингу увійшли компанії, які мають оборот понад 4 млрд. грн, а кількість їхніх працівників перевищує 1 тис. Видання опитало понад 11 000 співробітників зі 150 найбільших українських компаній. Також для рейтингу використали оцінки експертів ринку праці з різних аспектів та інформацію з відкритих джерел про фінансові дані за 2019 рік.

Співробітники та незалежні експерти високо оцінили умови роботи й адаптацію бізнес-процесів до коронакризи, що дозволило ПУМБ набрати 82 бали зі 100 можливих. Банк також отримав високу оцінку відповідно до інформації із зовнішніх джерел.

 «У ПУМБ працює майже 8500 співробітників. З початком карантину більшість із них перейшли на дистанційний режим роботи. Повертатися до колишнього розпорядку ми не плануємо. Ймовірно, працівники проводитимуть в офісі тільки половину часу», –прокоментувала Тетяна Костюченко, директор департаменту по роботі з персоналом ПУМБ. Вона додала, що окремі офіси ПУМБ уже трансформуються: «Ми будемо обладнувати робочі місця у форматі hot desking, коли за співробітником не закріплений конкретний вільний стіл. Буде обладнано більше коворкінгових просторів та zoom-зони. Через епідемію на додачу до медстрахування, що і так входило в соцпакет, банк покриває тестування на CОVID-19 і виплачує значну матеріальну допомогу працівникам, що потрапили в лікарню з тяжким перебігом захворювання».

Банк надає не лише всі соціальні гарантії, передбачені законодавством України, а й проводить навчання, впроваджує ініціативи, направлені на покращення корпоративного клімату та взаємодії. У ПУМБ діє майже 50 мотиваційних програм. У 2019 банк інвестував в навчання співробітників понад 29 млн. грн., в охорону праці та безпеку – 7,1 млн. грн.

У списку найкращих роботодавців країни найбільше банків – 10 та 7 ІТ-компаній. Як зазначають журналісти Forbes, завдяки високій корпоративній культурі та гідній винагороді, працівники банківської та IT галузей частіше задоволені своєю роботою.

 «Даний рейтинг дає нам підстави говорити про зростання престижу роботи у фінансовій сфері через зміну шаблонів щодо розпорядку, місця роботи та впровадження новітніх фінансових технологій в банках. Він промовисто ілюструє, що банківська галузь, як і IT, ставить високу планку для компаній-роботодавців. ПУМБ отримав високу оцінку як великий сучасний роботодавець, але ми хочемо не лише утримати нашу позицію, а стати ще кращим роботодавцем для наших людей. Бо наш банк в базовому трикутнику цілей бізнесу, разом з клієнтом та прибутком, ставить співробітника», – сказала Тетяна Костюченко.

Методологія оцінки. Рейтинг складався за 8-ма критеріями оцінки: лояльність співробітників(25%); рівень винагороди (20%); робоче місце та графік роботи (20%); інформаційна відкритість (10%); наявність і склад соцпакета (5%); можливості розвитку в компанії (5%); захищеність під час коронакризи (5%) та інші фактори (10%).

Максимальний бал відповідає індексу лояльності до компанії працівників (понад 80%) та середній експертній оцінці претендентів розглядати пропозиції компаній щодо працевлаштування не менше ніж 9.0 за 10-бальною шкалою. 

 

 

 

 

 

 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок