Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

25 кисневих концентраторів до 5 лікарень центрального регіону передають ПУМБ та Фонд Ріната Ахметова
22 грудня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

25 кисневих концентраторів отримають «Міська лікарня №6» Запорізької міської ради, «Павлоградська лікарня інтенсивного лікування» Павлоградської міської ради, «Першотравенська міська лікарня» Першотравенської міської ради, Криворізька міська лікарня №11 Криворізької міської ради, «Міська лікарня №9» Запорізької міської ради.

Кисневі концентратори необхідні для лікування хворих з середнім ступенем тяжкості. 10-літровий кисневий концентратор KSOC-5, Jiangsu Konsung Bio-Medical Science and Technology Co. Ltd, може одночасно забезпечувати двох пацієнтів, які потребують кисневої підтримки під час лікування COVID-19. Ця безпечна у використанні та енергозберігаюча модель кисневого концентратору стане у нагоді й після пандемії: може бути використана для лікування не тільки захворювань органів дихання, але й серцево-судинної та церебральної судинної систем, захворювань гіпоксії.

«ПУМБ не лишається осторонь проблем суспільства, підтримуючи лікарні у складній боротьбі з COVID-19. Разом з Фондом Ріната Ахметова банк доставив 25 кисневих концентраторів до 5 лікарень у 2 областях. Всього ми передаємо 140 концентраторів у 27 лікарень різних регіонів України. Це наші люди і наша країна. Ми тут живемо і працюємо. Хочемо, щоб передане обладнання допомагало видужати українцям, а медична система України розвивалась», – наголосила Маргарита Терехова, заступниця керуючої Регіональним центром ПУМБ у м. Запоріжжя.

«При лікуванні коронавірусної хвороби вкрай важливо забезпечити киснем пацієнтів з важким перебігом. Кисень значно покращує якість лікування, збільшує шанси на швидке та повне одужання. Дякую ПУМБ і Фонду за підтримку нашої лікарні у боротьбі з COVID-19. Ви допомагаєте рятувати життя», – відмітила директорка «Міської лікарні №6» Ірина Віцина.

«Наша громада робить все можливе для боротьби з пандемією – забезпечує лікарні та лікарів обладнанням та засобами захисту. Але такий високий рівень захворюваності – це виклик для нашої медичної системи. Нам дуже важлива підтримка місцевого бізнесу. Партнерство громади, ПУМБ та Фонду Ріната Ахметова – це приклад об’єднання зусиль влади, бізнесу, благодійного фонду для подолання розповсюдження коронавірусної хвороби. Разом ми здатні здолати пандемію та вберегти життя наших громадян», – зазначив заступник мера Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

Нагадаємо, що на початку грудня ПУМБ в партнерстві з Фондом Ріната Ахметова передав високоякісний ШВЛ до реанімації Київської міської клінічної лікарні №4. А навесні 2020 року закупив медичне обладнання та засоби індивідуального захисту для лікарень Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Донецької та Луганської областей. Всього підтримку отримали 156 лікарень у східній та західній Україні. Банк та Фонд передали до медичних закладів 2 апарати штучної вентиляції легень, 2 інвазійних монітори пацієнта, понад 47 тис. захисних костюмів, 4,4 тис. наборів індивідуального захисту лікарів, 1200 санітайзерів та 650 пульсоксиметрів. Крім того, банк забезпечив за власні кошти страхуванням «СтопКоронавірус» 1,5 тис. лікарів у 9 опорних лікарнях.

Коли Україна стикнулася з пандемією, Рінат Ахметов першим прийшов на допомогу. Він об’єднав ресурси Благодійного Фонду, ДТЕК, ФК «Шахтер» та інших активів SCM. Завдяки цьому 300 мільйонів гривень направлено на допомогу країні у боротьбі з  коронавірусом. Це найбільший вклад одного благодійника у державну медицину. Для ефективної роботи Фондом був створений проєкт «Боротьба з COVID-19 в Україні», який став частиною програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». Проєкт не має аналогів у країні. Це сама велика, системна та масштабна приватна ініціатива, яка направлена на допомогу державним медзакладам у боротьбі з коронавірусом.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок