Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Лікарні сходу отримають від ПУМБ та Фонду Ріната Ахметова 21 кисневий концентратор
21 грудня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

21 кисневий концентратор отримають «Курахівська міська лікарня», «Волноваська центральна районна лікарня», «Маріупольська міська лікарня №9», «Бердянське територіальне медичне об’єднання»

Кисневі концентратори необхідні для лікування хворих з середнім ступенем тяжкості. 10-літровий кисневий концентратор KSOC-5, Jiangsu Konsung Bio-Medical Science and Technology Co. Ltd, може одночасно забезпечувати двох пацієнтів, які потребують кисневої підтримки під час лікування COVID-19. Ця безпечна у використанні та енергозберігаюча модель кисневого концентратору стане у нагоді й після пандемії: може бути використана для лікування не тільки захворювань органів дихання, але й серцево-судинної та церебральної судинної систем, захворювань гіпоксії.

«Сьогодні медична система України потребує підтримки бізнесу та благодійних фондів. Разом з Фондом Ріната Ахметова банк забезпечить необхідним обладнанням лікарні на сході – доставить 21 кисневий концентратор. Всього наша команда надасть 140 концентраторів для 27 лікарень у різних регіонах України. Вважаємо себе відповідальними за те, що відбувається на території ведення нашого бізнесу. Тож хочемо підтримати наших клієнтів, партнерів, колег, друзів. У боротьбі з COVID-19 внесок кожного важливий», – наголосив Андрій Висоцький, керуючий Регіональним центром ПУМБ у м. Маріуполь.

«На перший план при лікуванні Covid-19 у стаціонарі виходить забезпечення киснем важких хворих. Кисень сприяє швидшому одужанню, значно покращує якість лікування, зменшує кількість ускладнень. У зв’язку з цим наша подяка ПУМБ і Фонду безмежна. У кожному врятованому житті буде участь і цих організацій», – відмітив головний лікар «Маріупольської міської лікарні №9» Олександр Железняк.

«Маріуполь системно підійшов до боротьби з епідемією коронавірусу. У місті розроблено чіткий алгоритм дій, який покликаний не допустити поширення хвороби. Позиції Маріуполя підсилює допомога з боку соціально відповідального бізнесу. Завдяки консолідації зусиль ситуація в місті залишається контрольованою і стабільною. Впевнена, що об'єднавшись ми впораємося з цим викликом», – зазначила секретар Маріупольської міської ради Ксенія Сухова.

Нагадаємо, що на початку грудня ПУМБ в партнерстві з Фондом Ріната Ахметова передав високоякісний ШВЛ до реанімації Київської міської клінічної лікарні №4. А навесні 2020 року закупив медичне обладнання та засоби індивідуального захисту для лікарень Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Донецької та Луганської областей. Всього підтримку отримали 156 лікарень у східній та західній Україні. Банк та Фонд передали до медичних закладів 2 апарати штучної вентиляції легень, 2 інвазійних монітори пацієнта, понад 47 тис. захисних костюмів, 4,4 тис. наборів індивідуального захисту лікарів, 1200 санітайзерів та 650 пульсоксиметрів. Крім того, банк забезпечив за власні кошти страхуванням «СтопКоронавірус» 1,5 тис. лікарів у 9 опорних лікарнях.

Коли Україна стикнулася з пандемією, Рінат Ахметов першим прийшов на допомогу. Він об’єднав ресурси Благодійного Фонду, ДТЕК, ФК «Шахтер» та інших активів SCM. Завдяки цьому 300 мільйонів гривень направлено на допомогу країні у боротьбі з  коронавірусом. Це найбільший вклад одного благодійника у державну медицину. Для ефективної роботи Фондом був створений проєкт «Боротьба з COVID-19 в Україні», який став частиною програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». Проєкт не має аналогів у країні. Це сама велика, системна та масштабна приватна ініціатива, яка направлена на допомогу державним медзакладам у боротьбі з коронавірусом.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок