Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

УВАГА! Термін дії кредитних канікул по кредитним карткам закінчується 1 серпня
31 липня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти,

Розуміючи складну ситуацію, спричинену карантином, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) з самого його початку автоматично ввів кредитні канікули для всіх власників кредитних карток. Протягом чотирьох місяців  власники кредитних карток ПУМБ отримували зменшений приблизно вдвічі платіж, який складався лише з відсотків за кредитом.

Звертаємо вашу увагу, що з 1 серпня припиняють діяти автоматично підключені кредитні канікули по кредитним карткам. Це значить, що мінімальний обов’язковий платіж в серпні включатиме також відсоток по тілу кредита. Щоб зробити вихід з кредитних канікул плавним та рівномірно розподілити фінансове навантаження на клієнтів, ПУМБ в обов’язкових платежах, які будуть припадати на період з серпня по жовтень включно буде нараховувати всього 1% від тіла кредиту (замість 3%). Обов’язковий мінімальний платіж в листопаді вже включатиме 2% від тіла кредиту, а в грудні – 3%, які застосовувалися до введення кредитних канікул.  

Ми також розглядаємо можливість продовження кредитних канікул по індивідуальному запиту клієнта. Про цю опцію буде повідомлено пізніше на сайті банку

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок