Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

За підтримки ПУМБ ДонорUA запускає наступний етап проєкту допомоги лікарням у боротьбі з COVID-19
17 липня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

«ДонорUA AID – Стоп коронавірус» – це спільний прозорий майданчик для лікарень, постачальників, благодійних фондів та бізнесів, який дозволяє безперебійно забезпечувати медичні заклади, де лікують хворих на коронавірус, засобами індивідуального захисту та обладнанням.

Від сьогодні ми відкрили реєстрацію для лікарень, тож вони можуть залишати заявки про потреби, а компанії – за зрозумілим і чітким алгоритмом закупити і передати необхідні  засоби чи обладнання.

“Ми бачимо, що коронавірус не відступає. Як і на початку пандемії, лікарні потребують значної підтримки, яку держава не може надати самотужки. Тому ми вирішили створити зрозумілий та простий інструмент для усіх зацікавлених сторін. Для нас важливо, щоб бізнес міг легко знайти потребу, закупити необхідне у надійних постачальників та передати у лікарню або ж обрати допомогу благодійного фонду. Ми вдячні ПУМБ за підтримку проєкту”, – говорить співзасновник і технічний директор ДонорUA Олександр Краковецький.

«ПУМБ як відповідальний бізнес не міг лишитися осторонь серйозної проблеми суспільства та активно долучився до її вирішення  – боротьби з пандемією COVID-19. Банк у партнерстві з Благодійною організацією «Фонд Ріната Ахметова» підтримав 156 лікарень України у 6 областях, ПУМБ створив новий продукт для лікарів – страхування від коронавірусу та застрахував за власний кошт 1,5 тис медиків. Підтримка розвитку онлайн-платформи допомоги лікарням – логічне та системне завершення антикризового проекту банку щодо допомоги медичній системі України.  Сподіваємось, DonorUA Aid стане надійним помічником медзакладів, бізнеса, постачальників та благодійних фондів», – наголосив голова правління ПУМБ Сергій Черненко.

Протягом тестового періоду проєкту «ДонорUA AID - Стоп коронавірус» на платформі свої потреби зареєстрували 18 медичних закладів з міста Київ, Київської та Донецької областей. Представники бізнесу закрили 8 заявок від лікарень та доставили  маски, одноразові халати, безконтактні термометри та один апарат ШВЛ.

У планах розвитку онлайн-платформи ДонорUA AID розміщення вимог до засобів індивідуального захисту лікарів та медобладнання, бази документів щодо координування ефективного співробітництва бізнесу, благодійних фондів, закладів охорони здоров’я та постачальників, посилань на корисні площадки для співпраці та ін.

Платформа ДонорUA AID зможе успішно працювати і після пандемії COVID-19. Вона буде вирішувати завдання збору потреб лікарень, поширення інформації про них серед соціально відповідального бізнесу та волонтерів, координації допомоги лікарням.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок