Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Тарифікація пакетів Black Platinum та Premiere в липні і серпні
10 липня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти,

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) з 1 серпня 2020 року відновить традиційний формат обслуговування преміальних пакетів Black Platinum та Premiere зі щомісячною тарифікацією. Це значить, що з 1 серпня банк автоматично почне нараховувати та знімати щомісячну комісію на основі аналізу транзакцій, які відбувалися протягом попереднього місяця, тобто в липні. Щоб не сплачувати зайвих комісій, необхідно виконати транзакції на суму, зазначену в договорі: від 10 тис грн для власників пакету Black Platinum та від 30 тис грн для власників пакету Premiere

Також звертаємо увагу, що в липні 2020 року ПУМБ не буде списувати щомісячну комісію за користування преміальними пакетами Black Platinum та Premiere. Тим клієнтам, з чиїх рахунків в період з 1 по 7 липня було списано щомісячну комісію, кошти будуть повернуті.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок