Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Портфель депозитів фізичних осіб ПУМБ в гривні досяг 10 млрд
03 липня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) в другому кварталі 2020 року наростив  портфель пасивів. З початку 2020 року портфель гривневих депозитів фізосіб ПУМБ збільшився на 22% або +1 798 млн грн, досягши станом на 02.07.2020 року позначки 10,021 млрд грн.

За офіційними даними НБУ ПУМБ увійшов до ТОП-5 банків (серед 75 діючих в України банків) за приростом роздрібного депозитного портфелю у нац. валюті у 2019 році. Так закрема ПУМБ посів:

  • 4 місце – по приросту загального (кошти на вимогу та строкові депозити) портфелю в гривні.
  • 5 місце за обсягом приросту строкових депозитів фізичних осіб у гривні.

В структурі загального обсягу депозитного портфеля роздрібних клієнтів ПУМБ доля гривневих вкладів на сьогодні складає понад 55%. При цьому, для порівняння, ще на початок 2019 року цей показник ледь перевищував 44%.

В структурі депозитного гривневого портфеля переважає строковий депозит «Дохідний» – на нього припадає понад 65% портфеля. Максимальна дохідність за вкладом складає до 10% річних в гривні.  

Приріст депозитного портфеля в гривні зумовлений рядом факторів. Бажаючи зафіксувати більш високу дохідність, існуючі та нові клієнти банку відкривають нові депозити саме у гривні. Найпопулярніша комбінація – класичний строковий депозит («Дохідний») та депозит на вимогу («Вільний). В середньому, один клієнт ПУМБ має 2 діючих депозити. Більше 80% депозитів клієнти пролонгують на новий термін.

«Депозити і надалі залишаються найкращою альтернативою для зберігання коштів. В період карантину і кризи ПУМБ вкотре показав себе, як надійного партнера. Високий рівень ліквідності, хороша репутація, підкріплені продуктовою лінійкою депозитних продуктів, серед яких кожен може знайти вклад з підходящими умовами, - ось ті фактори, за які все більше українців обирають ПУМБ своїм банком для депозитів», - прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ

Також на ріст гривневого портфеля пасивів впливає значно вища, ніж за валютними вкладами, дохідність. Ставки за гривневими депозитами в ПУМБ складають: до 10% річних для «Дохідного», до 8,5% річних для «Накопичувального» та до 7% річних для «Вільного» депозиту.

Варто відзначити, що в умовах карантину населення меншими ніж у минулі роки темпами витрачає раніше сформовані заощадження та, на противагу, нарощує їх приріст на рахунках у ПУМБ із нових надходжень доходів, які на даний момент суттєво не зменшуються в умовах мінімальної інфляції та відносної стабільності валютного курсу. 

За даними НБУ станом на 1 травня 2020 року ПУМБ посідає 7 місце серед усіх банків в Україні за загальним (у гривневому эквіваленті) обсягом депозитного портфеля фізичних осіб , та 1 місце за загальним обсягом депозитного портфеля фізичних осіб серед банків з приватним капіталом. Загальний портфель коштів роздрібних клієнтів ПУМБ, який включає залишки на строкових депозитах та вкладах на вимогу в гривні та іноземних валютах, а також залишки на поточних (карткових) рахунках, станом на 1 травня 2020 року склав 23,571 млрд.грн. (у гривневому эквіваленті).

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок