Мобільний додаток
перейти перейти
Інтернет-банкінг
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – учасник Саміту лідерів Глобального договору ООН
12 червня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

На Саміті будуть представлені з різних країн світу найпотужніші бізнес-проєкти, які реалізують Цілі сталого розвитку у своїй діяльності в рамках програми Young SDG Innovators. Банк ПУМБ представлятиме інноваторів з України.

15-16 червня 2020 року відбудеться Саміт лідерів Глобального Договору ООН «Recover better, Recover stronger, Recover together», присвячений 20-річчю найбільшої ініціативи, спрямованої на досягнення Цілей сталого розвитку та підтримку соціально відповідальних компаній у всьому світі.

Цього року захід вперше проходить онлайн, ставши доступним для всіх стейкхолдерів. У Саміті лідерів Глобального Договору беруть участь тисячі компаній і некомерційних організацій, які поділяють принципи дотримання прав людини, протидії корупції, захисту навколишнього середовища та впровадження світових стандартів трудових відносин. У події візьмуть участь понад 12 тисяч учасників з 193 країн і 21 агенції ООН. Це найбільша бізнес-подія ООН за всю його історію.

На Саміті будуть представлені найпотужніші бізнес-проєкти, які реалізують Цілі сталого розвитку у своїй діяльності в рамках програми Young SDG Innovators. Разом з учасниками з Бангладеш, Бразилії, Великої Британії, Данії, Лівану, Мексики, Південної Африки, Туреччини та США наші інноватори з України, які представляють банк ПУМБ, пітчитимуть свої проєкти світовим експертам з інновацій та підприємництва.

Двадцять років тому було створено платформу для ефективної співпраці між ООН і бізнесом, яка сьогодні відома як Глобальний Договір ООН. Дана ініціатива стала відповіддю на виклики сучасного світу - зростаючу соціальну нерівність, трудову дискримінацію, збільшення негативного впливу на екосистему нашої планети та інше.

У 2020 році світ зіткнувся з новим викликом - пандемією COVID-19. Нинішня криза торкнулась всіх країн і всіх сфер діяльності. Світ змушений пристосовуватися до нових умов. І, звичайно ж, пандемія COVID-19 завдала серйозного удару по бізнесу.

В той же час криза, викликана пандемією COVID-19, вже відкрила нам нові можливості для зростання. Унікальність майбутнього Саміту в його відкритості. Ювілейний саміт збере провідних представників бізнесу, урядів, ООН, громадських організацій та наукових кіл. Віртуальний простір допоможе нам подолати кордони між країнами, соціальними групами, національними відмінностями і об'єднати зусилля заради більш стійкого і безпечного майбутнього в усьому світі.

Створення більш інклюзивної економіки - ось основна тема 26-годинної бесіди лідерів Глобального Договору ООН. Очевидно, що стабільне економічне зростання неможливе без відповідального використання природних ресурсів та дбайливого ставлення до нашої планети. Значна частина Саміту присвячена проблемі зміни клімату і пошуку відповіді на питання: яким чином бізнес може вплинути на адаптацію до змін клімату і не допустити підвищення планетарної температури більш ніж на 1,5 градуса?

Зареєструватись на Саміт можна за посиланням: https://registration.unglobalcompact.org/website/12559/registration_types/

* Мова спілкування на Саміті – англійська

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок