Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Тимчасові зміни в тарифікації пакетів Black Platinum та Premiere
05 червня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти,

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) в квітні та травні тимчасово скасував щомісячну комісію за користування преміальними пакетами Black Platinum та Premiere. Ми пішли на зустріч клієнтам, адже розуміли, що через введення карантину та обмеження пересування не всі клієнти зможуть виконувати транзакції на необхідну мінімальну суму.

Попри скасування низки обмежувальних заходів, ПУМБ вирішив продовжити для клієнтів термін дії пільгового користування преміальними пакетами до червня включно. Ми розуміємо, що й досі лишається ризик інфікування, і, відповідно, є необхідність обмежувати пересування, що прямо впливає на частоту використання картки та суму транзакцій.   

Тому з 1 по 30 червня 2020 року ПУМБ тимчасово не буде нараховувати щомісячну комісію за користування преміальними пакетами Black Platinum та Premiere, які передбачають помісячну тарифікацію. Так, на період червня клієнти ПУМБ, які користуються картками Black Platinum та Premiere звільняються від сплати щомісячної комісії незалежно від суми транзакцій, виконаних протягом місяця.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок