Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Клієнти ПУМБ оформили кредитні канікули на суму понад 500 млн грн
06 травня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) за квітень 2020 року погодив 30 тисяч заявок на кредитні канікули по кредитах готівкою і кредитах на покупку товарів. Загальна сума реструктуризації склала 520 млн грн.

69% від усіх схвалених заявок - заявки на реструктуризацію по кредитах готівкою.

«Всього ПУМБ обслуговує близько 600 тисяч кредитних договорів на кредити готівкою і товарні кредити. За перший місяць дії кредитних канікул, реструктуризацією скористалося близько 5% клієнтів. У масштабах банку це невеликий показник - ми готові надати кредитні канікули для більшої кількості клієнтів, якщо виникне така необхідність. Нам, як банку, важливо допомогти клієнтам уникнути прострочення і продовжувати обслуговувати кредити. Реструктуризація дозволяє зменшити платіж приблизно вдвічі, що істотно полегшує фінансове навантаження на клієнта», - прокоментував начальник управління кредитних продуктів ПУМБ Дмитро Дудник.

Умови надання кредитних канікул для кеш-кредитів і кредитів на покупку товарів від ПУМБ передбачають тимчасову відстрочку на 3 місяці платежів по тілу кредиту. Це означає, що щомісячні платежі на період кредитних канікул складаються тільки з нарахованих відсотків, тіло кредиту необхідно буде виплатити після закінчення кредитних канікул. Платежі, що складаються з тіла кредиту, які тимчасово не нараховуються, будуть рівномірно розподілені на кількість місяців, що залишилися до повного погашення кредиту. Якщо клієнт обслуговує в ПУМБ більше однієї позики, реструктуризація поширюється на всі кредитні договори. Такий підхід дозволяє знизити обов'язковий платіж по кредиту приблизно вдвічі.

Подати заявку на оформлення кредитних канікул можна на сайті банку

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок