![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/letter_img.png)
«Моя кар’єра в Україні» – всеукраїнський проєкт, що надає можливості для самореалізації молоді в Україні, надихає на професійний розвиток та створює платформу для передачі досвіду успішних людей молодому поколінню.
У 2020 році було отримано близько 1000 есе від десятикласників про свою майбутню професію. Автори 360 кращих робіт стануть учасниками 6 регіональних зустрічей, а 60 найактивніших буде запрошено на Всеукраїнську конференцію до м. Київ, де десятикласники зустрінуться із відомими людьми та обговорять свої майбутні професії.
На першій регіональній конференції «Моя кар’єра в Україні» 60 авторів найкращих есе з Київської, Чернігівської, Житомирської, Вінницької та Черкаської області зустрілися з топами національних компаній та отримали від них поради, як стати успішними в Україні.
Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ», зазначила: «П’ятий рік поспіль проєкт «Моя кар’єра в Україні» надає можливість десятикласникам висловити свої погляди на професійне майбутнє та зустрітися із провідними керівниками/цями компаній. Це шанс отримати реальний досвід для втілення кар’єрних планів у життя».
У ТОП-5 професій цього року увійшли: лікар/ка, журналіст/ка, вчитель/ка, програміст/ка та юрист/ка.
В панельній дискусії «Лайфхаки від топів: Як побудувати успішну кар'єру» десятикласники отримали рекомендації від топ-спікерів, які допоможуть у виборі та побудові кар'єри.
Ігор Падалка, керівник київського регіонального центру «ПУМБ» порадив навчитись використовувати виклики: «Не бійтеся викликів! Чимало людей змінюють місце роботи, коли стикаються з першими складнощами. Не біжіть від труднощів, а долайте їх. Тоді ви станете сильніше!».
Наталія Богута, редакторка відділу «Фінанси» журналу «ГРОШІ» наголосила на важливості мобільності: «Треба пам’ятати, що завжди можна змінити свій кар’єрний шлях. Немає нічого страшного, якщо після вступу до ВНЗ, кар’єрні пріоритети зміняться. Світ змінюється, професії тим паче. Тож не варто боятися змін, краще йти поруч із ними».
Ігор Кацитадзе, лікар, працює в компанії «UNICEF» акцентував увагу на мотивації: «Вірити в свої сили, слідувати своїм мріям та оцінювати тренди, і, звичайно, вчити іноземні мови».
Вікторія Зосим, CEO та діджиталізаторка у TezTour Україна, сo-founder маркетинг агентства DVZN порадила бути вірними своїм переконанням: «Кар'єрний ріст – це одночасно і робота, і гра, тому важливо, щоб грати було цікаво, інакше сама робота буде в тягар. Не зраджуйте собі та своїм принципам, і пам'ятайте: «не програв, доки не здався»».
Під час конференції учасники взяли участь у грі «Банк Майбутнього», завдяки якій познайомились з трендами майбутнього. Також підлітки відвідали відділення ПУМБ на Хрещатику та зазирнули у банк в телефоні.
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/bitmapOk.png)
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок