![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/letter_img.png)
3 грудня, у Всеукраїнський день добрих справ, наші колеги проводили книжкові ярмарки та збирали кошти. В акції #ЩедрийВівторок взяли участь понад 1500 пумбівців. До участі в акції були залучені всі підрозділи банку та відділення в Києві та регіонах. Команда банку зібрала 153 304 грн. Всі кошти перераховані до Фонду «Таблеточки», який щомісяця опікується понад 400 дітьми та сім'ями.
В акції також взяли участь клієнти банку – перераховували кошти в онлайн-банкінгу "ПУМБ online" в розділі «Оплата послуг», категорія оплати «Благодійність».
Світлана Пугач, виконавчий директор фонду «Таблеточки»:
«Дякуємо команді ПУМБ за відкритість і щедрість. Зібрані кошти перетворяться у життєво необхідну допомогу для дітей, які борються з раком: ліки та реагенти, підтримку психолога та арт-терапевтичні заняття у відділенні, амбулаторні квартири поруч з лікарнею тощо. Саме ви наближаєте дітей до одужання! Дякуємо за надійний тил та опору. Ми пишаємося і цінуємо те, що вже другий рік поспіль співробітники та клієнти ПУМБ присвячують Щедрий Вівторок підопічним «Таблеточок». Знову і знову ви доводите, що допомагати це просто і дуже приємно, що допомога іншим це суперсила, яка живе в кожному. Ви не чекаєте змін, а самі створюєте краще майбутнє і показуєте приклад іншим, який дуже надихає!»
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/bitmapOk.png)
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок