Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ випустив картку в польських злотих
13 листопада 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З початку листопада Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) пропонує клієнтам відкривати розрахункові рахунки у польських злотих. До рахунку клієнту відкриваються безкоштовно дві дебетові «всеКАРТИ» в злотих типу MC World debit  чи VISA Rewards (іменна та неіменна або дві іменні).

Картка ідеально підійде тим українцям, хто часто подорожує в Польщу або ж має рідних, які працюють чи навчаються там. Наприклад, батьки, чия дитина навчається в Польщі, можуть відкрити рахунок в злотих, одну картку залишити собі, іншу – віддати дитині. Обидва власники картки матимуть доступ до коштів на рахунку. Щоб контролювати витрати, батькам можна встановити місячний ліміт на використання коштів на кожну з карток. Ліміт у будь-який час можна змінити прямо в онлайн-банкінгу ПУМБ Online. Натомість, батьки будуть впевнені, що у їхньої дитини завжди буде доступ до грошей.

 «Ми випустили «всеКАРТУ» в злотих спеціально для тих наших клієнтів, діти яких навчаються за кордоном, зокрема в Польщі. Якщо розраховуватися карткою, комісії за транзакції чи конвертацію немає. Якщо знімати готівку – комісія буде мінімальна. Я сам тато, тому прекрасно розумію, що для батьків, діти яких навчаються далеко від дому, та ще й в іншій країні, «всеКАРТА» - значно більше, ніж платіжний інструмент. Це спосіб піклуватися про дитину, навіть якщо вона далеко», - прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ.

Зняття готівки з картки в банкоматах за кордоном обійдеться 1,5% + еквівалент 4USD. Знімати кошти зі «всеКАРТИ» можна також і в українських банкоматах – клієнт отримає суму в гривневому еквіваленті. Послуга безкоштовна в усіх банкоматах України. 

Картка в злотих зберегла всі переваги «всеКАРТИ»: поповнити карту онлайн чи в касі банку можна безкоштовно. Отримання коштів через касу не більше двох разів на місяць загальною сумою 500 тис грн в еквіваленті – також без комісії. Зняття коштів, що перевищують півмільйона в еквіваленті або ж зняття в касах інших банків – усього 1,5% від суми. Комісія за відкриття та обслуговування картки відсутня.

Для преміальних пакетів «Black Platinum» та «Premier» нової лінійки також додається можливість відкрити валютний рахунок у PLN.

Придбати чи обміняти польські злоті на гривні можна в усіх касах ПУМБ.   

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок