Банк ПУМБ вперше видав банківські припейд-картки за допомогою терміналів самообслуговування під час фестивалю UPark 16-18 липня.
Це стало можливо завдяки пристрою, вмонтованому в термінали поповнення платіжних карток, який дозволяє їх зберігати і видавати клієнту автоматично.
Все, що знадобилося клієнту для отримання картки - номер мобільного телефону, ініціали та кілька секунд часу. Таким способом на фестивалі отримали свої карти більше 50 відвідувачів заходу. Цей проект був реалізований за 6 тижнів «з нуля» як тестовий, в серії технологічних розробок, над якими працює ІТ-команда ПУМБ.
«В рамках стратегії digital-трансформації ПУМБ ми впроваджуємо культуру управління змінами на рівні всього банку. Зміни неможливі без інновацій, які, в свою чергу, неможливі без готовності йти на експеримент. Ця філософія дозволила нам переглянути стандартну функцію ІТ-підрозділу банку і почати працювати в форматі внутрішнього R&D центру. Ми тестуємо ефективність наших напрацювань в реальних умовах. Саме так народилася ініціатива з видачею карток на фестивалі UPark. Отримані успішні результати дозволяють нам в майбутньому розглядати можливість масштабування технології видачі карток за допомогою терміналів самообслуговування на рівні мережі банку», - коментує директор департаменту інформаційних технологій банку ПУМБ Андрій Бегунов
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них Залишити питання, подяку,
скаргу чи пропозицію ПУМБ в соціальних
мережах
Зворотний зв'язок